Ne: 6:30, 8:30, 10:30, 19.30

pondelok, utorok, streda a piatok od 16:00 do 17:15, štvrtok nestránkový deň.
Meniny má Uršuľa

eRko – Hnutie kresťanských spoločenstiev detí
Je detská organizácia s celoslovenskou pôsobnosťou registrovaná na Ministerstve vnútra SR ako občianske združenie od roku 1990. Základom činnosti hnutia je pravidelná mimoškolská práca s deťmi  malých spoločenstvách – stretkách – skupinkách. Program eRka zabezpečujú vyškolení dobrovoľníci.  Združuje viac ako 8000 členov a patrí k najväčším organizáciám, ktoré na Slovensku pravidelne a systematicky pracujú s deťmi a mladými.

Cieľ eRka
Pomáhať pri výchove a neformálnom vzdelávaní detí a mladých ľudí na zrelé kresťanské osobnosti podieľajúce sa na rozvoji spoločnosti, v ktorej žijú. Poslanie eRka sa uskutočňuje cez osobný príklad mladých dobrovoľníkov, ktorí prežívajú spolu s deťmi život v spoločenstve. Východiskovými hodnotami sú: živá viera, radostná služba, otvorené spoločenstvo, úcta k životu, zodpovednosť a dôvera.

Radostnou cestou svedectva viery kráčame spolu malí i veľkí.

Čo robíme
V našej farnosti fungujú detské stretká, kde sa deťom venujeme rôznymi aktivitami, témami, hrami... a takýmto spôsobom tvoríme spoločenstvo.
Okrem stretiek v našej farnosti organizujeme rôzne akcie ako napr. Koledovanie, Adventné stretká, Sviečka za nenarodené deti, Karneval, Vypni telku zapni seba, s deťmi sa každoročne zúčastňujeme na Detskej púti v Rajeckej Lesnej a cez prázdniny ako odmenu za celý školský rok sú pre deti nachystané  letné pobytové tábory.

Zodpovedný za erko v našej farnosti
V našej farnosti je za erko zodpovedná osoba Juraj Miške.

Web stránka: http://www.erko.sk